26 lipca Przebojowy Pociąg RMF FM znów wyruszy w trasę – tym razem z Wrocławia do Gdyni! Już po raz drugi zabierzemy naszych słuchaczy w szaloną podróż przez Polskę! Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i spotkań z wyjątkowymi gośćmi. Co w rozkładzie? Sprawdźcie!

Przebojowy Pociąg RMF FM znów rusza w Polskę! Po ubiegłorocznych wakacjach wiemy, że w letnim rozkładzie nie mogło go zabraknąć. Razem pojedziemy w kolejną szaloną podróż po Polsce! Tak było rok temu!

26 lipca żółto-niebieska maszyna wystartuje z południa kraju, by skończyć swój bieg aż nad samym Bałtykiem. Po drodze będziemy zatrzymywać się na kolejnych stacjach, zgarniając słuchaczy RMF FM i nasze gwiazdy!

Przebojowy Pociąg RMF startuje 26 lipca. Co w rozkładzie?

Na naszej trasie będzie mnóstwo atrakcji! Konduktorem tej pociągowej imprezy będzie Tomasz Olbratowski, w towarzystwie Pauliny Sawickiej. Oczywiście, nie może zabraknąć też wyjątkowych gości, którzy sprawią, że to będzie niezapomniana podróż! W Przebojowym Pociągu RMF FM pojadą:

Mesajah

 

Wiktor Dyduła

 

Lanberry

 

Danzel

 

ENEJ

 

Margaret

 

Michał Szpak

 

Blue Cafe

 

Artur Siódmiak

Akcja jest organizowana przy współpracy ze spółką PKP INTERCITY, zapewniającą do realizacji przejazdu specjalną żółtą lokomotywę i najnowsze, komfortowe wagony z taboru przewoźnika, których unowocześnienie zostało dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.