Jesteś kibicem futbolu, a nie masz biletu na mecz Polaków na Euro? Weź udział w naszym konkursie - wspólnej zabawie RMF FM, RMF24 i PZPN. Zrób kibicowskie zdjęcie i wyślij je do nas. Dla autorów najciekawszych fotografii mamy bilety na mecze Polaków na Euro. Powodzenia!

Pierwsza runda

Oto najciekawsze zdjęcia, które otrzymaliśmy w pierwszej rundzie konkursu. W tej rundzie przysyłaliście zdjęcia makijażu i stroju specjalnie na mecz Polska-Grecja.

Druga runda

Za nami druga runda konkursu, którego stawką jest bilet na mecz Polska - Grecja. Tym razem prosiliśmy Was o zdjęcia przyozdobionych wehikułów - samochodów, rowerów. Fotografia miała nawiązywać do meczu otwarcia Euro 2012.

Runda trzecia

W trzeciej odsłonie naszego konkursu czekaliśmy na zdjęcia Waszych pokoi i biur, przygotowanych specjalnie na mistrzostwa. Podobnie jak poprzednio aranżacje miały nawiązywać do meczu Polska-Grecja, który zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym 8 czerwca.

Runda czwarta

Oto najciekawsze zdjęcia, które zgłosiliście do czwartej edycji naszego konkursu. Tym razem prosiliśmy was o przygotowanie na wielkie piłkarskie święto waszych okien i balkonów. Ich wystrój miał nawiązywać do meczu otwarcia Euro 2012.

Runda piąta

Jajka, truskawki, kiełbasa, oliwki, kurczak. Takie przysmaki znalazły się Waszych lodówkach i spiżarniach, które przygotowaliście z okazji Euro 2012. W piątej rundzie naszego konkursu, tak jak w poprzednich odsłonach, do wygrania był bilet na mecz otwarcia mistrzostw na Stadionie Narodowym.

Runda szósta

Bilet na mecz reprezentacji Polski z ekipą "Sbornej" był stawką szóstej odsłony naszego wielkiego konkursu. Zadanie: przygotować kibicowski makijaż specjalnie na to spotkanie! Oto najciekawsze propozycje, jakie do nas przysłaliście.

Runda siódma

Samochody, rowery, hulajnogi, wózki widłowe, przyczepy - wszystkie w kibicowskich barwach! Takimi wehikułami zamierzają wybrać się na mecz Polska-Rosja na Euro 2012 polscy kibice. A przynajmniej ci, którzy wzięli udział w siódmej odsłonie naszego konkursu. Stawka: wejściówka na mecz z ekipą "Sbornej". Zobaczcie najciekawsze z nadesłanych do nas propozycji.

Runda ósma

W ósmej rundzie naszej zabawy Waszym zadaniem było przygotowanie pokoi i biur na mecz Polska-Rosja. Ozdobiliście je naprawdę pomysłowo - flagami, szalikami i kolorowymi balonami. Kibicowskie akcesoria pojawiły się nawet na Waszych telewizorach i komputerach. Zobaczcie najciekawsze z nadesłanych do nas propozycji.

Runda dziewiąta

Oto najciekawsze zdjęcia, jakie zgłosiliście do dziewiątej rundy naszego konkursu. Waszym zadaniem było przygotowanie biur i balkonów na mecz Polska-Rosja, który zostanie rozegrany 12 czerwca,

Runda dziesiąta

Oto najciekawsze fotografie z 10. rundy naszego konkursu. Tym razem Waszym zadaniem było przygotowanie lodówek na mecz Polska-Rosja.

Runda jedenasta

Oto najciekawsze zdjęcia z 11. edycji naszego konkursu. Waszym zadaniem było przygotowanie kibicowskiego makijażu na mecz Polska-Czechy.

Runda dwunasta

Prezentujemy najciekawsze fotografie 12. edycji naszego konkursu. Tym razem Waszym zadaniem było przygotowanie przyozdobionych wehikułów - samochodów, rowerów. Fotografie miały nawiązywać do meczu Polska - Czechy, który zostanie rozegrany 16 czerwca.

Runda trzynasta

W 13. odsłonie naszego wielkiego konkursu mieliście za zadanie przystroić swoje mieszkania lub biura specjalnie na mecz Polska-Czechy. Oto najciekawsze propozycje.

Runda czternasta

Prezentujemy najciekawsze zdjęcia, które zgłosiliście do czternastej edycji naszego konkursu. Tym razem prosiliśmy Was o przystrojenie okien i balkonów. Aranżacja miała nawiązywać do meczu Polska - Czechy, który zostanie rozegrany 16 czerwca.

Runda piętnasta

W 15. rundzie naszej zabawy Waszym zadaniem było przystrojenie lodówek na mecz Polska-Czechy. Oto najciekawsze zdjęcia, które zgłosiliście do konkursu.