- Tak właśnie robią motocykliści, gdy chcą komuś oddać hołd. Gaz do dechy i włączone klaksony - mówi jeden z nich. Motocykliści mają nadzieję, że w ich ślady pójdą inni. - Może wtedy świat byłby lepszy - dodają.
Motocyklowy rajd w hołdzie papieżowi
Trójmiejscy motocykliści oddali dziś hołd Janowi Pawłowi II. Na swych ryczących maszynach, w czarnych skórach i ciężkich butach, przemierzyli zakątki Trójmiasta, które odwiedził papież.