Już 9 lutego poznamy laureatów najbardziej prestiżowych wyróżnień świata filmowego, czyli Oscarów. Nagrody zostaną przyznane po raz 92. Przebieg gali w Hollywood będziemy śledzić na RMF24.pl! W nocy z niedzieli na poniedziałek zapraszamy na emocjonującą relację minuta po minucie. A już teraz zachęcamy do rozwiązania quizu - co wiecie o nominowanych w tym roku do Oscara filmach? Sprawdźcie się!


Wielkimi krokami zbliża się ceremonia rozdania Oscarów. 4 lutego zakończyło się finałowe głosowanie, podczas którego spośród nominowanych Akademia wyłoni zwycięzców w 24 kategoriach.

W tym roku statuetki zostaną wręczone już po raz 92. Ceremonia odbędzie się 9 lutego 2020 r. (w ostatnich latach gale odbywały się na przełomie lutego i marca). Ceremonia odbędzie się w Dolby Theatre w Hollywood.

Galę rozdania Oscarów na żywo będziemy dla Was śledzić na stronach RMF 24. ZAPRASZAMY NA RELACJĘ MINUTA PO MINUCIE. Bądźcie z nami.

Słuchajcie także specjalnego programu w RMF FM i oscarowych wydań Faktów RMF FM! W Hollywood jest nasz specjalny wysłannik Paweł Żuchowski, który z bliska będzie dla Was opowiadać, co dzieje się na ceremonii! Śledźcie nasze profile na portalach społecznościowych. Znajdziecie tam mnóstwo zdjęci i filmów Pawła Żuchowskiego prosto zza Oceanu.

Twitter Pawła Żuchowskiego

Twitter RMF 24

Facebook RMF 24