Do sieci trafił teledysk do wykonywanej przez Billie Eilish piosenki "No Time To Die", która promuje najnowszy, 25. film o przygodach Jamesa Bonda. "Nie czas umierać" z Danielem Craigiem w roli głównej ma trafić do polskich kin już 20 listopada.

Premiera piosenki "No Time To Die" odbyła się już w lutym, jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa i przesunięciem premiery filmu. Teraz, na kilka tygodni przed nowym terminem wejścia obrazu do kin, opublikowano teledysk. Widzimy w nim śpiewającą Billie Eilish i ujęcia z filmu, na których są m.in. Daniel Craig i Léa Seydoux.

Billie Eilish jest najmłodszą artystką w historii, która napisała i wykonała piosenkę do filmu o Jamesie Bondzie. Producentem utworu jest jej brat - Finneas. 

To niesamowite, że jestem częścią tego przedsięwzięcia. To wielki zaszczyt, że mogłam stworzyć piosenkę do filmu, który jest częścią tak legendarnej serii - podkreśliła Eilish cytowana w oficjalnym komunikacie na stronach filmu. To jest coś, o czym oboje marzyliśmy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy odegrać małą rolę w tym wielkim projekcie. Niech żyje 007 - dodał jej brat. 

Reżyser "Nie czas umierać" Cary Fukunaga przyznał, że jest wielkim fanem talentu Billie Eilish i jej brata. Jak podkreślił, nagranie piosenki do filmu o Bondzie to zaszczyt, którego dostępują nieliczni.


"Nie czas umierać" to już ostatni film z serii o przygodach agenta 007, w którym w główną rolę wciela się Daniel Craig. Oprócz niego w obsadzie są m.in. Rami Malek, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright,Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch i Billy Magnussen.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.