​Jeden z najwybitniejszych brytyjskich muzyków powraca na scenę i rusza w trasę koncertową po Europie. “Myślałem, że w ciszy pójdę na emeryturę"- mówi Phil Collins. W Warszawie zaśpiewa 26 czerwca!

Phil Collins to wybitny artysta, którego dzieła zyskały ogromne uznanie, dzięki kolejnym pokoleniom artystów, dla których jego niesamowita kariera jest ogromną inspiracją. 

Ma na koncie ponad 100 milionów sprzedanych albumów, które wspinały się na pierwsze miejsca list sprzedażowych i stały się soundtrackiem życia dla wielu ludzi na całym świecie.

Phil Collins powrócił na scenę wyprzedając europejskie koncerty, poprzedzające ogromną trasę po Ameryce Południowej i Pólnocnej.

Myślałem, że w ciszy pójdę na emeryturę - mówi Phil Collins o swoim powrocie. Ale dzięki fanom, mojej rodzinie i wsparciu od niesamowitych artystów, odkryłem na nowo pasję do muzyki i występowania. Nadszedł czas, żeby zrobić to jeszcze raz. Jestem bardzo podekscytowany. Mam dobre przeczucie - dodaje.

Phil Collins, jeden z najbardziej odnoszących sukcesy muzyków swojego pokolenia, mający najwięcej singli na liście UK Top 40 niż jakikolwiek inny artysta, pojawił się na scenie muzycznej najpierw jako perkusista, później jako frontman zespołu Genesis. Jego solowa kariera miała początek w 1981 roku, kiedy wydał album "Face Value", zawierający taki przebój jak "In The Air Tonight".

Jego solowa kariera przyniosła mu niezliczoną ilość hitów. Wymieniając tylko kilka z nich: "Easy Lover", "You Can't Hurry Love" i "Against All Odds (Take A Look At Me Now)" - utwory, które znalazły się na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii. "One More Night", "Separate Lives", "Two Hearts", "Another Day In Paradise", "I Wish It Would Rain Down", "Both Sides Of The Story", "Dance Into The Light" stały się przebojami na całym świecie i osiągnęły pierwsze miejsce w USA.

Phil Collins - Not Dead Yet: Live 2019

niedziela, 2 czerwca 2019 -Ernst Happel Stadion, Wiedeń, Austria

wtorek, 4 czerwca 2019 - Groupama Stadium, Lyon, Francja

środa, 5 czerwca 2019 - Mercedes-Benz Arena, Stuttgart, Niemcy

piątek, 7 czerwca 2019 - Olympiastadion, Berlin, Niemcy

sobota, 8 czerwca 2019 - Ceres Park, Aarhus, Dania

poniedziałek, 10 czerwca 2019 - Bergenhus Fortress - Koengen, Bergen, Norwegia

środa, 12 czerwca 2019 - TBA, Sztokholm, Szwecja*

piątek, 14 czerwca 2019 - HDI Arena, Hanower, Niemcy

poniedziałek, 17 czerwca 2019 - Mediolanum Forum, Mediolan, Włochy

wtorek, 18 czerwca 2019 - Stadion Letzigrund, Zurych, Szwajcaria

czwartek, 20 czerwca - Goffertpark, Nijmegen, Holandia

piątek, 21 czerwca 2019 - RheinEnergieSTADION, Kolonia, Niemcy

poniedziałek, 24 czerwca 2019 - Olympiastadion, Monachium, Niemcy

wtorek, 25 czerwca 2019 - O2 Arena, Praga, Czechy

środa, 26 czerwca 2019 - PGE Narodowy, Warszawa, PolskaBilety:

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od 30 listopada od godz. 10:00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 28 listopada o godz. 10:00 i zakończy się 30 listopada o godz. 9:00. Szczegóły TUTAJ <<<

Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 29 listopada o 10:00 i zakończy się 30 listopada o godz. 9:00.