Jak w każdy wakacyjny czwartek zapraszamy Was na wyjątkowy film. Tym razem Kino Letnie RMF FM zawita do Bydgoszczy. O godz. 20 na Wyspie Młyńskiej przedstawimy romantyczną komedię ,"Lepiej późno niż później", z Diane Keaton i Jackiem Nicolsonem.

Jack Nicholson (Harry Sanborn) wieczny playboy, jest podstarzałym nauczycielem, który gustuje w dużo młodszych od siebie kobietach. W oko wpadają mu najczęściej takie, które nie mają trzydziestki. Podczas romantycznego weekendu w domu letniskowym matki swojej najnowszej miłości Marin, Harry skarży się na bóle w klatce piersiowej. Lekarz Julian Mercer (Keanu Reeves), który został wezwany do Harrego, stwierdza u niego zawał serca.

Dziewczyna Harrego - Marin - musi wracać do miasta i pod jej nieobecność Harrym zajmuje się jej matka, Erica. Jest to kobieta, która odniosła sukces jako pisarka. Nie mija dużo czasu i Harry zakochuje się w matce swojej dziewczyny. Jednak jak to w życiu, nie wszytko jest takie proste, bo okazuje się, że w Erice kocha się również lekarz Harry'ego - Julian.