W Krakowie ruszył Coke Live Music Festival. Piąta edycja imprezy przyciągnęła ponad 40 tysięcy widzów. Wśród gwiazd: Muse, The Chemical Brothers czy 30 Seconds to Mars.

Organizatorzy festiwalu zadbali o to, by każdy znalazł coś dla siebie. Główną gwiazdą festiwalu - zespołem Muse - będą zachwyceni fani prawdziwego, mocnego rocka. Zespół założony przez Matthew Bellamy'ego ma już pozycję jednej z najlepszych światowych formacji i świetnie sprawdza się na koncertach.

The Chemical Brothers to z kolei jedna z największych gwiazd muzyki tanecznej i elektronicznej. Uznanie zdobyli nie tylko albumami studyjnymi, ale przede wszystkim świetnymi występami na żywo. Dlatego też są jednym z najbardziej oczekiwanych zespołów w sezonie festiwalowym.

Z kolei 30 Seconds To Mars to prawdziwi kolekcjonerzy nagród muzycznych - zachwycają nie tylko piosenkami, ale też niesamowitymi teledyskami do nich. Ponad 3 miliony sprzedanych płyt i sukces nie oddzieliły ich jednak od fanów, wręcz przeciwnie - kiedy tylko mają okazję, starają się sprostać wymaganiom swojej publiczności na całym świecie.

N.E.R.D. to formacja założona przez dwóch superproducentów muzycznych znanych jako The Neptunes. Pharrell Williams i Chad Hugo są odpowiedzialni za nagranie niezliczonych wręcz ilości przebojów dla takich artystów jak Jay-Z, Snoop Dogg, Nas, Justin Timberlake, LL Cool J, Kelis, Busta Rhymes czy Beyonce.

Koncert w Krakowie to pierwszy europejski występ dla zespołu Panic! At the Disco. Formacja znana jest z żywiołowych koncertów, a także znakomitego kontaktu z publicznością. Zadebiutowali w 2005 roku albumem "A Fever You Can't Sweat Out", sukces powtórzyli trzy lata później krążkiem "Pretty. Odd.". Teraz nagrywają trzeci album studyjny.

Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy.

Coke Live Music Festival w relacjach reporterów RMF FM

30 seconds to Mars grają na Coke Live Music Festival

Giganci rocka w Krakowie

Zespół N.E.R.D na scenie Coke Live Music Festival

Coke Live Music Festival w Krakowie rozpoczęty

Dziś startuje Coke Live Music Festiwal