We wtorek 16 września RMF FM zaprezentuje ostatnią nowość programową jesiennej ramówki. Będzie to „Zaradna i romantyczna”, radiowy poradnik Joanny Koroniewskiej (wtorki i piątki, między 13 a 14), która pomagać będzie słuchaczkom w różnych życiowych sytuacjach. Podpowie, w co się ubrać na pierwszy obiad u teściowej, jak dbać o zdrowie, kondycję, mieszkanie i jak pielęgnować kontakty z bliskimi.

W poniedziałki i środy o tej samej porze najgorętsze newsy ze świata szołbiznesu zdradza Agnieszka Prokopowicz-Bielenia (szef działu Ludzie magazynu Grazia), specjalny wysłannik RMF FM do Świata Celebrytów.

Codzienne o 10:30, w dni powszednie, Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów komentuje - za każdym razem w innym wcieleniu - aktualne wydarzenia z wielu dziedzin, od nowych technologii po sport włącznie.

W weekendy, w nowym paśmie Świat się Śmieje, Kabaret pod Wyrwigroszem przedstawia "wzorowego policjanta Drogówki", czyli Funkcjonariusza Lizaka, który opisuje swoje doświadczenia z niesubordynowanymi kierowcami.

W tym samym programie pojawia się także autorski felieton Tomasz Olbratowskiego, w którym podsumowuje wydarzenia minionego tygodnia.