18-latka z Malezji trafiła do więzienia po tym, jak brutalnie pobiła swoją dziesięciomiesięczną córkę. Całe zdarzenie sfilmowała przyjaciółka kobiety. Następnie przekazała film policjantom. Sąd skazał wyrodną matkę na 18 miesięcy więzienia.

Na filmie widać, jak 18-latka okłada pięściami i kopie swoją bezbronną, dziesięciomiesięczną córkę. Nagranie, trwające nieco ponad cztery minuty, zarejestrowała przyjaciółka kobiety, która oddała kasetę policjantom.

Szef policji w Petaling Jaya, Arjunaidi Mohamed odmówił ujawnienia danych osobowych kobiety. Poinformował, że została ona skazana za molestowanie dzieci na osiemnaście miesięcy więzienia.

Dziecko trafiło pod opiekę rodziny zastępczej. Teraz dziewczynka jest bardzo dobrze traktowana - powiedział Fatimah Zuraidah Salleh, zastępca dyrektora oddziału dla dzieci w Wydziale Opieki Społecznej. Sąd zdecyduje, czy 18-latka po wyjściu z aresztu, będzie mogła ubiegać się o odzyskanie opieki nad córką.

Nagranie, które przedostało się do sieci, wywołało falę oburzenia w internecie. To straszne! Ta kobieta nie ma uczuć. Co zrobiło jej to niewinne dziecko? Po prostu okropne! - stwierdził jeden z internautów. Jak inne osoby, które były wtedy w pokoju, mogły tylko stać i patrzeć na to, co się dzieje? - napisał inny użytkownik YouTube.

Zobacz bulwersujące nagranie opublikowane w serwisie YouTube przez użytkownika BridgewaterLatino (Uwaga! Film jest drastyczny.)

"Daily Mail"