Wczoraj zawodnicy mogli zmierzyć się pod Wielką Krokwią oraz na Polanie Szymoszkowej. Rozegrano tam bardzo oryginalną konkurencję zjazd w stylu retro:
Z zawodnikami - o sporcie i nie tylko - rozmawiali Roman Osica i Adam Kasprzyk. Ostatnia już w tym sezonie zimowym olimpijska zabawa już się kończy. Olimpiada FM to największa zimowa akcja o charakterze otwartym. Odbywa się w największych ośrodkach sportów zimowych w Polsce, w ulubionych kurortach, do których ludzie przyjeżdżają wypoczywać. Co roku organizowane przez RMF zimowe imprezy gromadzą rzesze chętnych i wiernych uczestników, z których znacząca większość deklaruje ponowny udział w kolejnych edycjach Olimpiady. Zabawa nie wymaga od uczestników przygotowania, ani konieczności posiadania specjalistycznego sprzętu, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji uhonorowani zostali atrakcyjnymi nagrodami i co najważniejsze - specjalnie grawerowanymi medalami.
foto RMF
06:35