RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zostawił dziecko w samochodzie na mrozie

Publikacja: Wtorek, 28 grudnia (11:05) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Pod opiekę rodziców trafił siedmiolatek z Golubia - Dobrzynia zostawiony przez wujka w aucie. Kiedy dziecku zrobiło się zimno, postanowiło wyjść z samochodu i poszukać opiekuna. O błąkającym się chłopcu powiadomili kujawsko - pomorską policję przypadkowi przechodnie.

28-letni wujek tłumaczył funkcjonariuszom, że wyszedł z samochodu tylko na moment. Chwila jednak wystarczyła, żeby chłopcu zrobiło się zimo. Siedmiolatkowi nic się nie stało. Mężczyzna za "opiekę" nad chłopcem został ukarany mandatem.

Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: