​Policjanci z Bielska Podlaskiego publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z zaginięciem 14-letniej Roksany Guzowskiej. Nastolatka zaginęła 7 września i jest poszukiwana.

Do zaginięcia 14-letniej Roksany Guzowskiej doszło w poniedziałek. Wyszła z domu około godz. 8:15. Jak podaje Onet, poszła do szkoły, gdzie była widziana, ale na lekcje nie dotarła. Od tamtej pory rodzina i bliscy nie mogą nawiązać z nią kontaktu.

Dziewczyna wcześniej przefarbowała włosy na ciemny kolor i przebrała się na czarno. Policja ustaliła, że w poniedziałek dojechała pociągiem do Bolesławca na Dolnym Śląsku. Tam też, pod wieczór, spotkała się z nieznanym mężczyzną.

Z nagrania wynika, że go nie znała, lecz po krótkiej rozmowie niepewnie, ale z nim poszła - informują członkowie grupy "Zaginieni cała Polska", która pomaga w poszukiwaniach.

Policja opublikowała wizerunek tajemniczego mężczyzny, który może mieć związek z zaginięciem nastolatki. Osoby, które go rozpoznają lub też widziały Roksanę, powinny się skontaktować z policją w Bielsku Podlaskim pod numerem telefonu: 47 71 25 212 lub z najbliższą jednostką policji dzwoniąc pod numer alarmowy 112.