Dwoje dzieci w wieku 8 i 15 lat zginęło w wypadku w Ostromęczynie na Mazowszu. Auto osobowe zderzyło się tam z ciężarówką. Trzy ranne osoby trafiły do szpitala. Samochodem jechała 41-letnia matka z czworgiem dzieci.

Do wypadku doszło o godz. 8.30 na drodze powiatowej w m. Ostromęczyn. 41-letnia kierująca seatem na zakręcie zderzyła się czołowo z jadącym prawidłowo pojazdem ciężarowym. Seatem podróżowała rodzina z pow. łosickiego. 

Na łuku drogi kobieta, która kierowała samochodem osobowym, wpadła w poślizg i zderzyła się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym - relacjonowała w rozmowie z RMF FM Katarzyna Kucharska z mazowieckiej policji. Jak dodała, na miejscu zginęły dzieci w wieku 8 i 15 lat.

41-letnią kobietę, która kierowała autem osobowym i dwoje młodych pasażerów w wieku 12 i 19 lat przetransportowano do szpitali w Łosicach i Siedlcacha.

Droga powiatowa, na której doszło do wypadku, jest zablokowana. Zorganizowano objazdy. Policja pracuje na miejscu zdarzenia. 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.