Grupa TENSE, będąca częścią Bauera Media Group, zwyciężyła w prestiżowym, międzynarodowym konkursie Global Search Awards w kategorii Best Low Budget Campaign (SEO). Jury nagrodziło kampanię dla serwisu allecco.pl podkreślając niestandardowe podejście do strategii oraz wysokie wyniki, jakie zanotował serwis w ramach procesu pozycjonowania. Grupa TENSE to jedyna agencja SEO z Polski, która wygrała w tegorocznym konkursie.

Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa gala transmitowana była online. Do konkursu zgłaszać mogły się agencje z całego świata. 8 września zwycięzców wyłoniono w 40 kategoriach z obszarów SEO, PPC, Digital oraz Content Marketing.

Grupa TENSE zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Best Low Budget Campaign SEO zostawiając w tyle półfinalistów.

Sukcesem każdej agencji SEO są sukcesy jej klientów. Cieszę się, że serwis allecco.pl powierzył nam swój rozwój w internecie, a efekty naszej ciężkiej pracy są widoczne i doceniane na świecie. Grupę TENSE tworzy ponad 150 specjalistów, którzy codziennie udowadniają, że są profesjonalistami - mówi Michał Więcław, Prezes Zarządu Grupy TENSE.

Niewielki budżet, znakomite efekty

Wzrost ruchu na poziomie 300% w ciągu trzech miesięcy czy 935% więcej fraz z TOP 10 to tylko kilka efektów nagrodzonej przez jury kampanii.

Pozycjonowaniem serwisu Allecco zajmuję się od samego początku. Wygrana jest dla mnie dużym wyróżnieniem i bardzo się cieszę, że nasza wspólna praca została zauważona i doceniona przez ekspertów - mówi Norbert Zbylut, Starszy Specjalista SEO i Lider Zespołu w Grupie TENSE - To dowód na to, że przy odpowiednim zaangażowaniu i współpracy na linii firma-Klient, można osiągnąć zamierzone efekty biznesowe i obustronne korzyści.

Wygrana w Global Search Awards to nie jedyna nagroda, która powędrowała w ostatnim czasie na konto Grupy TENSE. Agencja otrzymała niedawno nagrodę MADE IN POLAND 2020 oraz wyróżnienie w European Search Awards.

***


Grupa TENSE to poznańska interaktywna agencja marketingowa, która od 2009 roku wspiera lokalne i ogólnopolskie firmy w budowaniu silnej i rozpoznawalnej marki w internecie. Działając zgodnie z ideą inbound marketing, stworzyła wachlarz usług, w którego ramach proponuje dedykowane strategie rozwoju - zarówno dla firm z sektora MŚP, jak i dużych przedsiębiorstw. Głównymi obszarami działalności firmy są: pozycjonowanie i optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek internetowych, promocja w mediach społecznościowych, tworzenie dedykowanych kampanii Google Ads i Facebook Ads, budowanie pozytywnego wizerunku marek za pomocą content marketingu oraz marketingu wizerunkowego.

Agencja została zaliczona do grona najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej wg rankingu Deloitte 2016, 2017 i 2018 oraz Financial Times 2018 i 2019. Zdobyła także wyróżnienie "Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości" oraz otrzymała dwa tytuły Gazeli Biznesu 2018 i 2019, a także Diament Miesięcznika Forbes 2020. Grupa TENSE jest częścią Bauer Media Group.

Jako jedna z nielicznych agencji marketingowych posiada certyfikat Google Partner PREMIER w uznaniu za jakość prowadzonych kampanii Google Ads oraz poziom wiedzy specjalistów.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: www.grupa-tense.pl