RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pięciolatek zginął na drodze

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pięcioletni chłopczyk zginął w niedzielę po południu pod kołami samochodu w pobliżu miejscowości Gołoszyce w województwie świętokrzyskim.

Do zdarzenia doszło przy jednej z prywatnych posesji. Rodzice przyjechali wraz z synem do swoich znajomych. W pewnym momencie pięciolatek wybiegł z podwórka na jezdnię i wpadł pod koła forda. Zginął na miejscu.

21-letni kierowca samochodu był trzeźwy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: