RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kierowca Ewy Kopacz zapłacił mandat

Publikacja: Piątek, 8 października (07:50) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Samochód służbowy, którym jechała minister zdrowia Ewa Kopacz, pędził po warszawskich ulicach prawie 160 km/h. Jak pisze "Super Express" auto zatrzymał patrol stołecznej drogówki.

Kierowca szefowej resortu zdrowia nie protestował, gdy funkcjonariusze wypisywali mu mandat. Także minister, jak twierdzi gazeta, nie próbowała użyć swoich wpływów.

Źródło: Super Express

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: