RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Karambol na A4. Trzy osoby ranne

Niedziela, 4 czerwca (19:06)

Trzy osoby zostały ranne w karambolu na wysokości Wrocławia. Między węzłami Wrocław Południe - Bielany Wrocławskie zderzyło się pięć samochodów.

Na odcinku A4 pod Wrocławiem około godziny 17.50 zderzyło się pięć samochodów. Trzy osoby zostały ranne w wyniku wypadku, a jezdnia w kierunku Zgorzelca została zablokowana. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że utrudnienia w tym rejonie mogą potrwać nawet 3 godziny. 

Wypadek miał miejsce na odcinku między węzłami Wrocław Południe - Bielany Wrocławskie.


Źródło: RMF24
Tagi: wypadek A4
Dalsza część artykułu pod materiałem video: