Dzień Babci i Dziadka już za parę dni. Wciąż nie masz prezentu z tej okazji? Nic straconego. Podpowiadamy jakie upominki sprawdzą się na ostatnią chwilę.

Już w najbliższy piątek 21 stycznia przypada Dzień Babci, w sobotę zaś swoje święto obchodzą Dziadkowie. Przygotowaliśmy dla was propozycje prezentów na ostatnią chwilę, które na pewno sprawią im radość. 

Prezent dla Babci

- Ramka ze wspólnym  rodzinnym zdjęciem - przywoła miłe wspomnienia

- Koc na chłodne zimowe wieczory 

- Ręczniki w ulubionym kolorze 

- Fartuch w ulubionym kolorze

- Kolorowa pościel

- Dzbanek i kubek lub filiżanka na herbatę

- Kosmetyki - zawsze się przydadząDobrym prezentem dla każdej babci będzie piękny bukiet kwiatów lub kwiat w doniczce. 

Prezent dla Dziadka

- Etui na okulary

- Cyfrowa ramka na zdjęcia

- Koszulka Superdziadka

- Kubek dla dziadka

- Karty do gry

- Woda po goleniu  

- Szelki męskie dla dziadka

- Prenumerata ulubionego czasopisma 

Zabierz babcię do kina lub teatru

Jeśli babcia i dziadek kochają kino, możesz sprawić im miesięczny karnet do kina. Taką możliwość oferują niektóre sieci kinowe. 

Możesz też zaprosić babcię i dziadka do teatru - wspólne wyjście na pewno  sprawi im radość.  Wiele placówek kulturalnych ma już propozycje na Dzień Babci i Dzień Dziadka. 

W weekend warto odwiedzić na przykład  Muzeum Śląskie w Katowicach. Bilety dla seniorów będą tam za złotówkę. Bezpłatne będzie też dla nich zwiedzanie Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu. Teatr Muzyczny w Toruniu z kolei przygotował na to święto spektakl z piosenkami Mariana Hemara. A chyba wszyscy znają "Kiedy znów zakwitną białe bzy" czy "Mały gigolo".

W Warszawie razem z dziadkami i babciami można wybrać się na rodzinny spacer i warsztaty przyrodnicze, które przygotowuje pałac w Wilanowie . 

Przypomnijmy - Dzień Babci będzie w piątek 21 stycznia, a Dzień Dziadka w sobotę, 22 stycznia.

Cokolwiek wybierzesz, z pewnością uszczęśliwisz swoich dziadków zaskakującym podarunkiem. Pamiętaj, że najlepszym prezentem będzie wspólnie spędzony czas.