RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dolny Śląsk: 20 tys. domów bez prądu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Z powodu wichur, które uszkodziły linie energetyczne, 20 tys. domów na Dolnym Śląsku w okolicach Jeleniej Góry, Wałbrzycha i Wrocławia nie ma prądu. Nie działają 242 stacje średniego i niskiego napięcia - poinformował dyżurny Dolnośląskiego Sztabu Kryzysowego. Dodał, że awarie są na bieżąco usuwane. W regionie wciąż jest wietrzna. Według prognoz tak ma być do wieczora.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: