Wiadomo, że do mężczyzny strzelało trzech policjantów. Opinia balistyczna w tej sprawie ma być gotowa do końca roku. Powinna wykazać ile strzałów oddali funkcjonariusze i które były śmiertelne. Na razie prokuratura nie ustaliła skąd mężczyzna miał dubeltówkę i amunicję. Wiadomo, że broń była nielegalna.
Desperat spod Żywca był pijany
Mężczyzna, który ponad dwa tygodnie temu strzelał do turysty i policjantów był pijany. Prokuratura w Bielsku-Białej ma już wyniki sekcji zwłok desperata, który został zastrzelony przez funkcjonariuszy. W jego organizmie wykryto ponad półtora promila alkoholu.