RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Chciał ukraść utarg, ale ochrona była szybsza

Publikacja: Niedziela, 5 grudnia (14:46) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do 15 lat więzienia może grozić 37-latkowi, który napadł na jeden z hipermarketów w Łodzi. Napastnik zmusił kasjerkę do wydania mu utargu, grożąc jej bronią. Sprawca został zatrzymany przez ochronę. Kilka lat temu mężczyzna został zwolniony dyscyplinarnie z innego sklepu tej samej sieci. Za próbę kradzieży grozi mu do 15 lat więzienia.

Wczoraj wieczorem do hipermarketu przy ulicy Dąbrowskiego w Łodzi wszedł mężczyzna, który podał się za pracownika i został wpuszczony do pomieszczenia socjalnego, dostępnego tylko dla personelu sklepu. W środku przedmiotem przypominającym broń palną sterroryzował kasjerkę, która liczyła utarg i zażądał wydania pieniędzy. Zdobyte pieniądze mężczyzna schował do kieszeni kurtki i zaczął uciekać. Kasjerka natychmiast zaalarmowała ochronę sklepu, a ta schwytała napastnika jeszcze przed opuszczeniem marketu.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: