Zimne kaloryfery w Płocku
Mieszkańcy płockiej dzielnicy Podolszyce będą dziś marznąć. Z powodu remontu elektrociepłowni PKN Orlen dostarczy do płockich domów minimalną ilość ciepła. Jak ustaliła reporterka RMF FM Kamila Biedrzycka, kaloryfery powinny znów być ciepłe około 22.
Tagi:
Płock