RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sejmowa komisja ds. nacisków bez Widackiego

Publikacja: Czwartek, 26 czerwca (15:15) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jan Widacki zrezygnował z uczestnictwa w sejmowej komisji śledczej ds. nacisków. O decyzji posła poinformował szef komisji Andrzej Czuma.

Widacki podkreślił, że do rezygnacji nie namawiał go ani szef SLD Grzegorz Napieralski, ani szef klubu Lewicy Wojciech Olejniczak. Wiem jednak, że były dyskusje na ten temat w klubie Lewicy. Nie było jednomyślności - stwierdził.

Poseł uznał, że istniejący do niedawna LiD powinien być reprezentowany w komisji przez kogoś klubu Lewicy, a nie koła Demokratów. Widacki wszedł do komisji jako reprezentant klubu Lewicy i Demokratów; po jego rozpadzie wszedł do Demokratycznego Koła Poselskiego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: teatr

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: