RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Orliki nie odleciały latem

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jeden na 3 orliki przy szkołach w Łodzi nie miał swojego opiekuna, ale wszystkie boiska są otwarte w wakacje. Dzieci i młodzież bardzo chętnie korzystają z obiektów.

Tam, gdzie jest opiekun boiska, zwykle młodzież też ma dostęp do szatni, natrysków i sprzętu sportowego.

Tagi: wakacje lato

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: