RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Korupcja z finałem na ławie oskarżonych

Publikacja: Środa, 19 października (08:56) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Być może jeszcze dzisiaj do sądu trafi akt oskarżenia przeciwko byłym piłkarzom Zagłębia Lubin, oraz dwóch innych wrocławskich drużyn: Śląska i Polaru.

O sprzedaż meczów wrocławska prokuratura oskarża czterech zawodników. Byli piłkarze Polaru za sprzedaż meczu mieli wziąć 25 tysięcy złotych od współoskarżonego zawodnika Zagłębia. Podobną transakcję proponowali innej drużynie.

Źródło: brak

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: