Na imprezie zorganizowanej nad zbiornikiem Pogoria III bawiły się 123 osoby.
Młodzież nie przestrzegała zasad dystansu społecznego i zakazu zgromadzeń - przekazała śląska policja.
Funkcjonariusze wylegitymowali na miejscu wszystkich uczestników i doprowadzili do zakończenia spotkania.
Policja zapowiada, że wobec uczestników imprezy zostaną wyciągnięte konsekwencje zgodnie z obowiązującymi przepisami.