RMF FM od początku zaskakuje swoich słuchaczy nowatorskimi pomysłami i rozwiązaniami. Tak też jest i teraz. Wraz z pierwszym dniem roku szkolnego czeka Was zupełnie świeży zestaw propozycji. 1 września to pierwszy dzień radia trzeciego wymiaru.

Ostre spojrzenie

Od lat najwięcej Polaków zaczyna swój dzień od RMF FM. Od samego rana czekają na nich rzetelne i obrazowo przedstawione informacje – Fakty RMF FM. Codziennie rano najświeższy ich zestaw prezentuje Bogdan Zalewski.

Fakty RMF FM zawsze o pełnej godzinie. Od 6 rano, a po południu od 15 Fakty pojawiać się będą co pół godziny. Po wakacyjnej przerwie, na antenę wracają także Fakty Ekonomiczne o 7:33, 12:06 i 16:33. Fakty Sportowe od poniedziałku do piątku o 6:30, 8:30, 15:30, 17:30, 21:00 i 22:00. Także od poniedziałku do piątku wydanie Faktów Kulturalnych o 9:00 i 18:00. W Każdy weekend Fakty co godzinę, w tym Fakty Tygodnia o 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00.

Szersza perspektywa

Przemysław Skowron i Witold Lazar od poniedziałku do piątku w programie „Wstawaj szkoda dnia” przytomnie patrzą na świat w nowym wymiarze, dowcipnie i zaskakująco interpretują rzeczywistość. Tu usłyszycie także ostry felieton Tomasza Olbratowskiego (o 7:45).

Dla miłośników najlepszej sensacji z gatunku prawdziwej fikcji politycznej, Klara Weritas przygotowała zupełnie nową powieść pt. „Towarzysze ONI” (o 8:45).

Od godz. 9 Małgorzata Kościelniak, przy której znajdziecie to, co aktualnie świeże, to o czym się mówi i o czym się nie mówi. Od godz. 12 Robert Konatowicz wita głosem, na dźwięk którego drżą damskie serca.

Od godz. 15 Piotr Urbaniak, który zaprezentuje się w trzech wymiarach: na antenie RMF, w serialu „Samo życie” oraz raz w miesiącu na łamach „Olivii”.

Głębokie brzmienie

Przez całą dobę na antenie RMF FM Moja i Twoja Muzyka, na którą słuchacze mają wpływ. Od godz. 18 do świata najnowszej muzyki zaprasza Darek Maciborek. POP Lista codziennie od poniedziałku do piątku. W weekendowe wieczory od godz. 20 Tomasz Kasprzyk przedstawia Dragony 2003 – Muzyczne Nagrody RMF FM.