Rynek pożyczkowy to morze ofert i ciągle pojawiają się kolejne. Ciężko zdecydować się na jedną, a wybór utrudnia niejasny język finansów, długa umowa pisana "małym druczkiem", z której ciężko wywnioskować wady i zalety. Konsumenci pilnie potrzebując gotówki, nie czytają dokładnie umów i nie dopytują się o niejasności, a to zazwyczaj prowadzi do nieporozumień i nieprzyjemnych niespodzianek. Nowa porównywarka, która kilka miesięcy temu weszła na polski rynek oszczędza konsumentom niedomówień i sprawia, że wybór najlepszej pożyczki staje się niezwykle prosty.

Poza Polską firma działa już w 4 innych krajach i obsłużyła ponad 100 000 klientów, a w Skandynawii jest liderem rynku. Sukces osiągnęli dzięki innowacyjnemu podejściu do biznesu i nieustannemu rozwojowi.

Jak to działa?

Wystarczy, że klient wpisze kilka danych personalnych, takich jak: kwota pożyczki, na co potrzebne są pieniądze, czy jest on zatrudniony oraz przybliżony dochód miesięczny czy posiada on nieruchomość oraz dane kontaktowe. Momentalnie po wpisaniu tych kilku informacji, system wygeneruje listę pożyczek konsumenckich najbardziej adekwatnych do sytuacji konsumenta. Dzięki temu, że firma współpracuje z wieloma pożyczkodawcami i ciągle nawiązuje nowe współprace, klient dostaje najlepsze rozeznanie na rynku. Dla klienta jest to 100% darmowe oraz niezobowiązujące. Co więcej, lista, którą otrzymuje klient, jest bardzo czytelna i z łatwością można porównać wygenerowane oferty. Na liście zobaczymy plusy i minusy danej pożyczki, przedział RRSO, kwoty pożyczki, szacowany czas wypłaty pieniędzy, czas kredytowania oraz przykład reprezentatywny. Proces odbywa się całkowicie online, więc klient może dostać pożyczkę nie wychodząc z domu.

Firma stawia na innowacje i jakość, dlatego jej celem jest poszerzanie wiedzy Polaków na temat finansów. Teksty na stronie Matchbanker przedstawiają najnowsze ustawy, informują o prawach i obowiązkach konsumenta. Znajdzie on także słowniczek różnych rodzajów pożyczek i niejasnych pojęć ze świata finansów. Ich celem jest ułatwienie, często żmudnego procesu pożyczania pieniędzy, jak również uświadamianie Polaków na temat mądrego i bezpiecznego pożyczania. Efekty ich pracy widać również na stronie TrustPilot, gdzie firma otrzymała od klientów ocenę “doskonałą" oraz 5 gwiazdek.

Jak użyć Matchbanker?

Wystarczy wejść na stronę pożyczek pozabankowych online i kliknąć na “Znajdź pożyczkę". Zostaniesz wtedy przekierowany na stronę, gdzie będziesz musiał wpisać kilka danych. Po ich dodaniu i kliknięciu ponownie "Znajdź pożyczkę", co zatwierdzi wpisanie informacji, dostaniesz spersonalizowaną listę pożyczek dla Ciebie.  Wystarczy wtedy kliknąć “Pożycz teraz", a zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę pożyczkodawcy, gdzie złożysz wniosek. Tak prosty jest system Matchbanker.