Kolejna odsłona procesu w sprawie skandalu podsłuchowego z dziennikarzami "The News Of the World" w roli głównej. Tym razem w sądzie zeznawał słynny brytyjski aktor Jude Law. Dowiedział się m.in. że jeden z członków jego rodziny sprzedawał tabloidowi poufne informacje dotyczące jego życia osobistego.

Działo się to w okresie gdy aktor rozstawał się ze słynną gwiazdą Sienną Miller. Ława przysięgłych przekazała aktorowi karteczkę z nazwiskiem krewnego, który sprzedawał gazecie informacje. Zachowując zimną krew Jude Law przyznał, że wiedział, że osoba ta była źródłem przecieków. Jak podkreślił, nie zdawał sobie jednak sprawy, że brała za to pieniądze.

W trakcie wtorkowych przesłuchań, jeden z oskarżonych, były dziennikarz bulwarówki Dan Evans, przyznał się do łamania prawa. Jak powiedział włamywał się do skrzynek głosowych celebrytów i jak zaznaczył o wszystkim wiedział ówczesny redaktor naczelny "The News of the World". Mężczyzna razem z szefową koncernu News International Rebekahą Brooks, oskarżony jest  o krzywoprzysięstwo, udział w spisku i nadużywanie pełnionej przez siebie funkcji.