Szukasz kierunku, który wyprzedza trendy, uczy zwinności w biznesie, a przy tym jest gwarancją zdobycia pracy po studiach? To Przedsiębiorczość cyfrowa w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie!

Przedsiębiorczość cyfrowa (studia I stopnia - licencjackie) to jeden z najnowszych kierunków dostępnych w ofercie WSZiB. Studia na tym kierunku skupiają się na kształtowaniu umiejętności menedżera-konsultanta e-biznesu, uwzględniają najnowsze trendy związane z narzędziami ICT w biznesie oraz specjalistyczne moduły z zakresu cyfryzacji usług, wspomagania decyzji przy wykorzystaniu narzędzi IT czy cyfrowych rozwiązań z zakresu wsparcia procesów finansowych i zarządczych. Partnerem kierunku jest firma ASTOR.

Nasi studenci od lat cenią WSZiB za umiejętne selekcjonowanie trendów rynkowych. Tym razem jako uczelnia postawiliśmy na rozwój ich kompetencji jako potencjalnych przedsiębiorców cyfrowych, kreatorów informacji w środowisku cyfrowym czy managerów przemysłu 4.0. Stale dążymy do tego, aby być ekspertem w tych obszarach w Małopolsce - mówi Kamil Kowalik, Kierownik ds. Promocji i Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Liderzy cyfrowej zmiany - ASTOR partnerem kierunku

Spółka ASTOR, która od 35 lat wspiera technologiczną transformację przemysłu w zakresie automatyzacji, cyfryzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, nie bez powodu została partnerem kierunku przedsiębiorczość cyfrowa. ASTOR zmienia polski przemysł, podnosząc jego konkurencyjność oraz efektywność dzięki eksperckiej wiedzy i nowoczesnym technologiom. Robi to z pasją i zaangażowaniem, co pozwoliło firmie zostać liderem w zakresie standardu obsługi klientów w branży automatyki przemysłowej.

Jak mówi Małgorzata Hadwiczak, lider ds. branży edukacji w ASTOR - Ciągle się rozwijamy i wspieramy w rozwoju ludzi, z którymi współpracujemy. ASTOR w ramach zacieśniania współpracy z branżą edukacyjną tworzy sieć partnerskich placówek, z którymi podpisuje porozumienia o współpracy oraz w których obejmuje patronaty nad wybranymi kierunkami studiów. Dzięki temu łatwiej jest realizować projekty oraz wspierać się w codziennych działaniach. Dlatego w październiku nasi pracownicy dołączą do kadry WSZiB, a studenci będą mogli korzystać z wizyt studyjnych w ASTOR Robotics Center. Jesteśmy bardzo dumni z tej współpracy - komentuje Małgorzata Hadwiczak.

O Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie jako uczelnia niepubliczna funkcjonuje na rynku już ponad 28 lat. W ramach swojej działalności prowadzi studia zarówno w formie stacjonarnej, jak i niestacjonarnej na następujących kierunkach: Informatyka, Marketing cyfrowy, Logistyka, Finanse i rachunkowość, Zarządzanie, Przedsiębiorczość cyfrowa oraz Komunikacja i psychologia w biznesie. Uczelnia kształci praktycznie na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i podyplomowych. Prowadzi liczne kursy i szkolenia, stosując elastyczne formy nauczania, np. e-learning, gwarantując dogodne terminy zajęć oraz efektywną komunikację z wykładowcami. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wszib.edu.pl.

Jak wygląda rekrutacja?

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości umożliwia przyszłym studentom rekrutację on-line poprzez formularz dostępny na stronie: www.wszib.edu.pl. Pytania związane z procesem rekrutacji można zadawać telefonicznie 12 635 68 05, wysyłając maila na adres: rekrutacja@wszib.edu.pl lub wiadomość na Facebooku: www.facebook.com/wszib.