Dziewczyna RMF4RT to internetowy konkurs piękności organizowany przez Mistrza Polski w rajdach terenowych, zespół RMF 4RACING Team. Misją plebiscytu jest wybór najpiękniejszej kobiety polskiego Off-road’u. Właśnie rusza kolejna, 5. edycja konkursu.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Ze wszystkich zgłoszeń jury wybierze 20 kandydatek, które będą miały do zrealizowania kreatywne zadania. Na tej podstawie zostanie wyłonionych 10 dziewczyn, które przejdą do kolejnego etapu. Spośród nich, zostaną wyłonione 3 laureatki plebiscytu.

Wybór Dziewczyny RMF 4RACING Team to już nasza pięcioletnia tradycja. Dzięki Partnerom, z którymi współpracujemy na co dzień, możemy zaoferować świetne, niestandardowe i emocjonalne nagrody - komentuje Rafał Płuciennik, szef RMF 4RACING Team. Sam konkurs to przede wszystkim mnóstwo zabawy i samych pozytywnych emocji, dlatego gorąco zachęcamy do wzięcia w nim udziału - dodaje. 

Atrakcyjne nagrody, popularni jurorzy

Od samego początku konkurs cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego, ponieważ do wygrania są tak atrakcyjne nagrody jak lot śmigłowcem, przejazd sportowymi samochodami po torze, voucher na udział w Runmageddonie czy co-drive z zespołem RMF 4RACING Team. Dziewczynę RMF4RT będą wybierać m.in. piosenkarz Rafał Brzozowski, DJ Adam De Great czy prezes i twórca Runmageddonu Jaro Bieniecki. 

Każdej kobiecie polecam udział w konkursie Dziewczyna RMF 4RACING Team! Przygotowywanie zadań na poszczególnych etapach konkursu sprawiło mi ogromną przyjemność, a sama wygrana to uczucie nie do opisania! Podsumuję to następująco - wspaniali ludzie, przyjazna atmosfera i zdrowy duch rywalizacji - wspomina swój udział w konkursie Agnieszka Pilch, Dziewczyna RMF 4RACING Team 2016.

Na laureatki konkursu czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych Partnerów. Zapraszamy do wysłania swojego zgłoszenia. Tytuł najpiękniejszej kobiety polskiego Off-road’u 2018 czeka!

Zapisy oraz regulamin konkursu można znaleźć tutaj.