Małżeństwo George’a Clooneya z Amal to najdłuższy związek aktora z Hollywood. Pobrali się 10 lat temu. Jednak najwyraźniej nie dzieje się u nich najlepiej, ponieważ plotkarka prasa donosi o możliwym rozwodzie. "Żyją osobno" - twierdzi źródło magazynu In Touch.

Czy kolejne małżeństwo słynnego aktora George’a Clooneya zmierza ku końcowi? Plotki mówią, że 63-latek i jego żona Amal są tak zajęci swoimi sprawami, że nie mają dla siebie czasu. 

Clooney, który uchodził w Hollywood za pożeracza serc, poślubił Amal w 2014 roku po roku znajomości. Trwający już 10 lat związek jest jego najdłuższym. 

Jednak pojawiają się głosy, że w małżeństwie Clooneyów nie dzieje się najlepiej. 

Oboje są pracoholikami, każde z nich żyje w swojej bańce - twierdzą źródła magazynu In Touch - 90 proc. dnia spędzają w swoich światach. Prowadzą osobne życie. 

Tymczasem kalendarz aktora coraz bardziej się zapełnia, a Amal jest też cały czas zajęta swoją pracą prawnika i obrońcy praw człowieka. 

Jeszcze niedawno George Clooney mówił, że nic, nawet praca, nie jest dla niego ważniejsze od rodziny: żony i ich dwójki dzieci. 

Nie muszę już grać. Ustaliliśmy to z żoną, kiedy kończyłem 60 lat - mówił w 2021 roku. 

Mimo to gwiazdor w związku z pracą przeprowadził się ostatnio do Nowego Jorku - daleko od willi nad włoskim jeziorem Como, które jest jego gniazdkiem rodzinnym. Z kolei Amal pomieszkuj w Londynie albo w Hadze, gdzie pracuje. 

W efekcie prawie się nie widują, nie spędzają też razem czasu ze swoimi dziećmi: 7-letnimi bliźniętami Alexandrem i Ellą. 

In Touch zauważa, że ewentualny rozwód były koszmarem, także ze względu na podział majątku, który szacowany jest na 600 milionów dolarów. Sama willa nad Como warta jest 100 milionów dolarów.