Młodego mężczyznę, podejrzewanego o zabójstwo matki i jej brata, zatrzymała policja w Aleksandrowie Kujawskim. Kobieta zginęła w Warszawie, a zwłoki mężczyzny znaleziono w budynku, w którym ukrywał się domniemany zabójca.

O pomoc w poszukiwaniach 22-letniego mężczyzny, podejrzanego o zabójstwo swojej matki na terenie Warszawy, zwróciła się do nas stołeczna policja. Poszukiwanego zatrzymano w budynku na terenie Aleksandrowa Kujawskiego - powiedziała Monika Chlebicz, rzeczniczka kujawsko-pomorskiej policji.

Podczas przeszukiwania domu funkcjonariusze natrafili w jednym z pomieszczeń na zwłoki 64-letniego mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to brat zamordowanej w Warszawie kobiety.

22-latek został zatrzymany do dyspozycji prokuratora. Trwają czynności wyjaśniające w sprawie okoliczności śmierci 64-latka - dodała rzeczniczka.

Ze źródeł zbliżonych do prokuratury wiadomo, że 64-latek został zamordowany, a o dokonanie tej zbrodni jest podejrzewany jego zatrzymany przez policję siostrzeniec.

Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz reporter, chłopak twierdzi, że zabójstwa nakazał mu diabeł i może być opętany.