Gra się do końca. Tą starą piłkarską maksymę wzięli sobie do serca piłkarze ruchu chorzów i wisły kraków i opłaciło się. W pierwszych meczach półfinału pucharu polski niebiescy i wiśłacy zdobywali gole, gdy kibice zbierali się do wyjścia. Jan Woś w 82 minucie po indywidualnej akcji na 1:0 z amiką wronki. Mariusz Jop w 90 pogrążył drugoligowy orlen. Dostał piłkę jak na tacy i strzelł do pustej barmki. Na boisko wszedł minutę wcześniej i to był chyba jego pierwszy konakt z futbołowka. W płocku 2:1 dla mistrzów Polski, którzy przegrywali do przerwy. Rewanże dopiero 10 kwietnia.

Ekslesjor Muskrą zagra w finale pucharu belgii. Zespół braci żewłakowów po zwycięstwoe 3:0 zremisował 2:2 z są trujden. Jednego z goli strzelił Marcin Żewłakow. Rywalem eksleksoru będzie drużyna z brugii - klab briż.

Nimieccy lekarze czynią cuda. Tomasz wałdoch, kotuzjowany w ligowym meczu miał pauzować przez 2 tygodnie. Tymczasem wystąpił w półfinałowym meczu pucharu niemiec i spisywał się tak dobrze, że został uznany za wyrózniającego się zawodnika. Szalke pokonało po dogrywce bajern monachium 2:0. Rywalem szalke w finale rozgrywek bedzie bajer lwerkuzen, który wyeliminował najsłabszą drużynę bundesligi fc keln.

Puchar Hiszpanii zdobyli piłkarze deportiwo la korunja. ale o tym więcej za 2 godziny w relacji naszej korespondentki.

Po rozgrywkach pucharowych liga. W austrii Radoław gilewicz zdobył gola dla tirolu insbtruk. Mistrziwe austruii wygrali 2:0 z fc kernten i prowadzą w tabeli. W debrach wiednia za piłką biegało aż 4 polaków. Rapid zremisował z austrią 1:1. W autrii 90 mint ratjczyka i ledwonia. Iwan grał od 54ej. W rpoidzie cały mecza adamskiego.

W lidze angielskiej Jerzy Dudek nie dał się pokonać srokom z necastl. Jego liwerpul wygrał 3:0 i nadal zajmuje trzecie miejsce tabeli. Liwerpul traci dwa pukty do menczteru junajted i jeden do aresanlu, ale arsenk ma zaległości. jeden mecz mniej.