Reklama

Fakty

 • Sobota, 16 sierpnia (09:22)
  Ktoś ogołocił konta pasażerów zaginionego boeinga

  Ktoś wypłacił pieniądze z kont pasażerów zaginionego w marcu boeinga malezyjskich linii lotniczych. Transakcji dokonano na początku lipca, ale oszustwo zostało odkryte dopiero kilka dni temu.

 • Czwartek, 29 maja (07:58)
  Zaginięcie Boeinga 777: Maszyny szukano w złym miejscu

  Malezyjski Boeing 777, który zaginął na początku marca, nie spadł w południowej strefie Oceanu Indyjskiego, gdzie odebrano sygnały, które zinterpretowano jako pochodzące z czarnych skrzynek maszyny - poinformowali śledczy. "Możemy teraz stwierdzić, że ta strefa nie jest miejscem, w którym...

 • Wtorek, 13 maja (19:10)
  Majątek na dalsze poszukiwanie samolotu

  Australijskie władze nie przerywają poszukiwań zaginionego samolotu linii Malaysia Airlines, na którego pokładzie znajdowało się 239 pasażerów. Na dalszą operację rząd w Canberze przeznaczy 84 miliony USD - wynika z dokumentów opublikowanych we wtorek,

 • Sobota, 10 maja (16:33)
  Dron znów wypłynął poszukiwać boeinga

  Australijski okręt, na pokładzie którego znajduje się podwodny dron, wypłynął na Ocean Indyjski, by szukać szczątków zaginionego malezyjskiego boeinga. Samolot linii "Malaysia Airlines" zaginął 8 marca.

 • Wtorek, 6 maja (19:25)
  "Najsilniejsza reakcja" na zaginięcie Boeinga 777

  Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) przedstawiła propozycje dotyczące czarnych skrzynek i urządzeń do lokalizacji pod wodą, instalowanych w samolotach. Celem jest ułatwienie odnalezienia samolotu w razie katastrofy.

 • Piątek, 2 maja (10:24)
  Ostatnie słowa z kokpitu: "Dobranoc Malaysia Airlines"

  Ostatni komunikat z zaginionego Boeinga 777 brzmiał "Dobranoc Malaysia Airlines 370". Telewizja BBC opublikowała nagranie rozmowy pilotów z wieżą kontroli lotów, zarejestrowane tuż przed zniknięciem maszyny z radarów.

 • Czwartek, 1 maja (18:28)
  Jest raport ws. zaginionego Boeinga 777

  ​Jest wstępny raport ws. zaginionego Boeinga 777. Wynika z niego, że poszukiwania wszczęto dopiero po czterech godzinach od jego zniknięcia z radarów. Wciąż nie wiadomo, dlaczego maszyna z 239 osobami na pokładzie zaginęła.

 • Środa, 30 kwietnia (07:30)
  Boeing 777: Odnaleźli szczątki samolotu? "Są w Zatoce Bengalskiej"

  Prywatna firma z Australii twierdzi, że udało jej się odnaleźć szczątki zaginionego Boeinga 777. Według jej informacji, pozostałości samolotu Malaysia Airlines są w Zatoce Bengalskiej na Oceanie Indyjskim. O tych rewelacjach informuje CNN.

 • Poniedziałek, 28 kwietnia (09:59)
  Boeing 777: Poszukiwania wkraczają w nowy etap

  "Poszukiwania szczątków malezyjskiego samolotu wkraczają w nowy etap" - poinformował premier Australii Tony Abbott. Przyznał, że poszukiwania obejmą teraz większy obszar Oceanu Indyjskiego i jest mało prawdopodobne, by szczątki były na powierzchni.

 • Piątek, 25 kwietnia (07:48)
  Boeing 777: Poszukiwania wraku mogą zająć lata

  Poszukiwania wraku zaginionego malezyjskiego samolotu mogą zająć lata - powiedział agencji Reutera anonimowy przedstawiciel ministerstwa obrony USA. Do tej pory nie udało się zlokalizować czarnych skrzynek przy użyciu podwodnego drona.