Reklama

 • Oto najpiękniejsza kobieta świata. Udowodnione naukowo

  Środa, 25 kwietnia 2012 (15:53)

  Osiemnastoletnia Brytyjka Florence Colgate to prawdopodobnie najpiękniejsza kobieta świata. Tak przynajmniej twierdzą naukowcy, którzy uznali twarz dziewczyny za najbliższą ideału. Znów okazało się, że piękno tkwi w harmonii i fantastycznych proporcjach.

  Zdjęcie

  fot. Facebook  
  Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !

  Czy uważasz, że Florence Colgate jest piękna?

  • 46%
  • 54%
  głosów: 8343

  Według naukowców, Brytyjka ma idealnie symetryczną twarz. Stosunek odległości między jej uszami a między źrenicami wynosi prawie 2:1, a to, jak podkreślają badacze, bardzo rzadko spotykane. Co więcej, odległość między jej oczami a ustami stanowi prawie jedną trzecią odległości pomiędzy jej linią włosów a brodą. To również proporcja, którą poszczycić może się niewiele piękności na świecie.

  Florence posiada wszystkie klasyczne oznaki piękna- mówi doktorant Carmen Lefevre z Uniwersytetu St. Andrews Szkoły Psychologii. Ma duże oczy, wysokie kości policzkowe, pełne usta i jasna karnację. Symetria zdaje się być bardzo ważnym wskaźnikiem atrakcyjności.

  Może zostanie modelką

  Błękitnooka blondynka zwyciężyła w konkursie na najpiękniejszą twarz Wielkiej Brytanii. Uczestnicy "Lorraine: Nadzy" oceniani byli bez makijażu. Chętni po operacjach plastycznych nie mogli brać udziału w turnieju. Florence Colgate została wybrana najpiękniejszą, z grupy trzech finalistów, poprzez publiczne głosowanie. Jej zdjęcia znajdą się na bilbordach w każdym sklepie sieci "Superdrug" w całej Wielkiej Brytanii.

  Dziewczyna uczy się ostatni rok w szkole i dorywczo pracuje w sklepiku niedaleko morza. Mimo że planuje studiować zarządzanie biznesem, nie wyklucza też modelingu. Zdjęcie prawdopodobnie najpiękniejszej kobiety świata pochodzi z jej profilu na Facebooku.

  Zobacz profil Florence na Facebooku

  Huffington Post

Skomentuj artykuł: Oto najpiękniejsza kobieta świata. Udowodnione naukowo

Wasze komentarze (132)

Dodaj komentarz
nika

~nika -

Wiem, że wiele osób czytając mój komentarz pomyśli, ze jestem zazdrosna...ale mam 2 uwagi. Po pierwsze laska ma świetny makijaż, a po drugie farbowane włosy. Trzeba przyznać, że jest naprawdę ładne, ale żeby zaraz najpiękniejsza? Czy przypadkiem nie jest tak, że poczucie piękna to rzecz gustu?

1D♥♥♥♥

~1D♥♥♥♥ -

jestem piękniejsza każdy to wie oprucz niej

MEGANhanderson

~MEGANhanderson -

Po pierwsze jesteście niektórzy zazdrośni.Ale i prawda,najpiękniejsza może nie jest.Rodzi się i istnieje wiele innych piękności np. Viktoria Justice i Janette McCrudy . one wschodzą.

twojamama

~twojamama -

Ależ jej usta są obleśne! Jak każde pełne zresztą, fuj. No i w dzisiejszych czasach funkcjonuje tzw. subiektywny model piękna, to nie starożytność.

jaskiniowiec2000

~jaskiniowiec2000 -

jak na symetrię to akurat złe zdjęcie....... nie widać uszu.... no cóż mnie to nie przekonało - tak symetryczny jest każdy!!! poproszę inny dowód! symetria oznacza że jeśli podzielimy twarz pionowo na pół i odbijemy lustrzanie to powinniśmy otrzymać dwa takie same zdjęcia.... a otrzymujemy zdjęcia jakby dwóch różnych osób.... ale niech dziewczyna się cieszy - może twarz się jej wykrzywia przy uśmiechu? - tak że nie jest już symetryczna.... a swoją drogą nie wiem co to za naukowcy.... może niewidomi

Aninom

~Aninom -

Najpiękniejsza jest Victoria Justice

starająca się zachować obiektywi

~starająca się zachować obiektywi -

Wasza krytyka aż ocieka zazdrością... Trzeba przyznać, że naprawdę jest śliczna, choć wiem, że dla panów ich kobiety najpiękniejsze, a z kolei panie w oczy kole uroda innych kobiet... Skoro wszystkie jesteście ładniejsze, to czemu żadna z Was żadnego konkursu nie wygrała...?

buła

~buła -

Angielki mają bardziej bułczaste twarze, ta jest jakaś przyjezdna.

hasz

~hasz -

angielka taka ladna asz dziw

tak

~tak -

ludzka zazdrość nie zna granic ...