Reklama

 • Oto najpiękniejsza kobieta świata. Udowodnione naukowo

  Środa, 25 kwietnia 2012 (15:53)

  Osiemnastoletnia Brytyjka Florence Colgate to prawdopodobnie najpiękniejsza kobieta świata. Tak przynajmniej twierdzą naukowcy, którzy uznali twarz dziewczyny za najbliższą ideału. Znów okazało się, że piękno tkwi w harmonii i fantastycznych proporcjach.

  Zdjęcie

  fot. Facebook  
  Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !

  Czy uważasz, że Florence Colgate jest piękna?

  • 46%
  • 54%
  głosów: 8392

  Według naukowców, Brytyjka ma idealnie symetryczną twarz. Stosunek odległości między jej uszami a między źrenicami wynosi prawie 2:1, a to, jak podkreślają badacze, bardzo rzadko spotykane. Co więcej, odległość między jej oczami a ustami stanowi prawie jedną trzecią odległości pomiędzy jej linią włosów a brodą. To również proporcja, którą poszczycić może się niewiele piękności na świecie.

  Florence posiada wszystkie klasyczne oznaki piękna- mówi doktorant Carmen Lefevre z Uniwersytetu St. Andrews Szkoły Psychologii. Ma duże oczy, wysokie kości policzkowe, pełne usta i jasna karnację. Symetria zdaje się być bardzo ważnym wskaźnikiem atrakcyjności.

  Może zostanie modelką

  Błękitnooka blondynka zwyciężyła w konkursie na najpiękniejszą twarz Wielkiej Brytanii. Uczestnicy "Lorraine: Nadzy" oceniani byli bez makijażu. Chętni po operacjach plastycznych nie mogli brać udziału w turnieju. Florence Colgate została wybrana najpiękniejszą, z grupy trzech finalistów, poprzez publiczne głosowanie. Jej zdjęcia znajdą się na bilbordach w każdym sklepie sieci "Superdrug" w całej Wielkiej Brytanii.

  Dziewczyna uczy się ostatni rok w szkole i dorywczo pracuje w sklepiku niedaleko morza. Mimo że planuje studiować zarządzanie biznesem, nie wyklucza też modelingu. Zdjęcie prawdopodobnie najpiękniejszej kobiety świata pochodzi z jej profilu na Facebooku.

  Zobacz profil Florence na Facebooku

  Huffington Post

Skomentuj artykuł: Oto najpiękniejsza kobieta świata. Udowodnione naukowo

Wasze komentarze (136)

Dodaj komentarz
Gigo

~Gigo -

to już nasza p. Ogórek ładniejsza

JA!

~JA! -

Jest jedno, jedyne zdjęcie, na którym wygląda naprawdę pięknię. Ale to nie to. Na tym wygląda jak każda inna kobieta. Są od niej ładniejsze. Może źle to podpisaliście. To nie jest "na jpiekniejsza kobieta świata", tylko "Właścicielka idealnej twarzy".

Mario

~Mario -

Nie jest brzydka, ale najpiękniejszą to bym jej nie nazwał. Według mnie jest wiele ładniejszych dziewczyn na świecie. Ale to tylko moje zdanie.

Ja!

~Ja! -

Widziałam jej zdjęcia na internecie, i na KAŻDYM innym zdjęciu, wygląda ładniej... A w ogóle, czy tylko mi się wydaje, że ona ma źle dobrany róż, albo bronzer, nie wiem ma taki kitowy kolor że nie wiem co to jest! A, i jeszcze na innych zdjęciach w internecie ma szczuplejszą twarz. || A to moja opinia jeżeli chodzi o idealna twarz. Co za dużo, to nie zdrowo :D. Według mnie, twarz nie powinna być idealna, jeśli chodzi o symetrie. Powinna mieć choć jedną niedoskonałość. Niedoskonałości dodają piękna :D :D :D.

nika

~nika -

Wiem, że wiele osób czytając mój komentarz pomyśli, ze jestem zazdrosna...ale mam 2 uwagi. Po pierwsze laska ma świetny makijaż, a po drugie farbowane włosy. Trzeba przyznać, że jest naprawdę ładne, ale żeby zaraz najpiękniejsza? Czy przypadkiem nie jest tak, że poczucie piękna to rzecz gustu?

1D♥♥♥♥

~1D♥♥♥♥ -

jestem piękniejsza każdy to wie oprucz niej

MEGANhanderson

~MEGANhanderson -

Po pierwsze jesteście niektórzy zazdrośni.Ale i prawda,najpiękniejsza może nie jest.Rodzi się i istnieje wiele innych piękności np. Viktoria Justice i Janette McCrudy . one wschodzą.

twojamama

~twojamama -

Ależ jej usta są obleśne! Jak każde pełne zresztą, fuj. No i w dzisiejszych czasach funkcjonuje tzw. subiektywny model piękna, to nie starożytność.

jaskiniowiec2000

~jaskiniowiec2000 -

jak na symetrię to akurat złe zdjęcie....... nie widać uszu.... no cóż mnie to nie przekonało - tak symetryczny jest każdy!!! poproszę inny dowód! symetria oznacza że jeśli podzielimy twarz pionowo na pół i odbijemy lustrzanie to powinniśmy otrzymać dwa takie same zdjęcia.... a otrzymujemy zdjęcia jakby dwóch różnych osób.... ale niech dziewczyna się cieszy - może twarz się jej wykrzywia przy uśmiechu? - tak że nie jest już symetryczna.... a swoją drogą nie wiem co to za naukowcy.... może niewidomi

Aninom

~Aninom -

Najpiękniejsza jest Victoria Justice