Reklama

 • Oto najpiękniejsza kobieta świata. Udowodnione naukowo

  Środa, 25 kwietnia 2012 (15:53)

  Osiemnastoletnia Brytyjka Florence Colgate to prawdopodobnie najpiękniejsza kobieta świata. Tak przynajmniej twierdzą naukowcy, którzy uznali twarz dziewczyny za najbliższą ideału. Znów okazało się, że piękno tkwi w harmonii i fantastycznych proporcjach.

  Zdjęcie

  fot. Facebook  
  Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !

  Czy uważasz, że Florence Colgate jest piękna?

  • 46%
  • 54%
  głosów: 8474

  Według naukowców, Brytyjka ma idealnie symetryczną twarz. Stosunek odległości między jej uszami a między źrenicami wynosi prawie 2:1, a to, jak podkreślają badacze, bardzo rzadko spotykane. Co więcej, odległość między jej oczami a ustami stanowi prawie jedną trzecią odległości pomiędzy jej linią włosów a brodą. To również proporcja, którą poszczycić może się niewiele piękności na świecie.

  Florence posiada wszystkie klasyczne oznaki piękna- mówi doktorant Carmen Lefevre z Uniwersytetu St. Andrews Szkoły Psychologii. Ma duże oczy, wysokie kości policzkowe, pełne usta i jasna karnację. Symetria zdaje się być bardzo ważnym wskaźnikiem atrakcyjności.

  Może zostanie modelką

  Błękitnooka blondynka zwyciężyła w konkursie na najpiękniejszą twarz Wielkiej Brytanii. Uczestnicy "Lorraine: Nadzy" oceniani byli bez makijażu. Chętni po operacjach plastycznych nie mogli brać udziału w turnieju. Florence Colgate została wybrana najpiękniejszą, z grupy trzech finalistów, poprzez publiczne głosowanie. Jej zdjęcia znajdą się na bilbordach w każdym sklepie sieci "Superdrug" w całej Wielkiej Brytanii.

  Dziewczyna uczy się ostatni rok w szkole i dorywczo pracuje w sklepiku niedaleko morza. Mimo że planuje studiować zarządzanie biznesem, nie wyklucza też modelingu. Zdjęcie prawdopodobnie najpiękniejszej kobiety świata pochodzi z jej profilu na Facebooku.

  Zobacz profil Florence na Facebooku

  Huffington Post

Skomentuj artykuł: Oto najpiękniejsza kobieta świata. Udowodnione naukowo

Wasze komentarze: 136,

przeczytane przez: 204 osoby Dodaj komentarz