Reklama

Zdjęcia

 • Dzisiaj, 23 listopada (16:36)

  Brytyjski kierowca Formuły Lewis Hamilton wygrał ostatni wyścig sezonu na torze w Abu Zabi i po raz drugi w karierze został mistrzem świata Formuły 1. Drugie miejsce w niedzielę zajął Brazylijczyk Felipe Massa z zespołu Williams, a trzecie jego kolega z ekipy Fin Valtteri Bottas.

 • Dzisiaj, 23 listopada (09:49)

  Autokar należący do firmy Star Turist z Olsztyna z ok. 70 pasażerami na pokładzie miał wypadek na autostradzie A10 w okolicy Berlina. 22 osobom udzielono pomocy medycznej, 11 jest ciężko rannych.

 • Wczoraj, 22 listopada (15:31)

  Anna Mucha w składzie węgla to niecodzienny widok. W sobotę o poranku pakowała węgiel, który znalazł się na liście podstawowych potrzeb samotnej matki z województwa mazowieckiego. Aktorka w ten sposób dołączyła do SZLACHETNEJ PACZKI i rozpoczęła kompletowanie prezentu dla potrzebującej rodziny.

 • Wczoraj, 22 listopada (11:07)

  We wszystkich miastach wojewódzkich zorganizowano Marsze SZLACHETNEJ PACZKI! To symboliczny początek czternastej edycji. Każdy może wybrać jedną z rodzin i specjalnie dla niej przygotować paczkę, czyli konkretną pomoc. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! - to hasło przyświeca Paczce na co dzień.

 • Wczoraj, 22 listopada (10:00)

  Już dziś zapraszamy na najnowszy i niestety ostatni odcinek Waszego ulubionego serial „Czas Honoru. Powstanie”. Tytuł odcinka to „Warszawa”. Premiera w niedzielę, 23 listopada, o godz. 21.10 w TVP2.

 • Piątek, 21 listopada (12:53)

  Wokół skoczni dominuje zieleń, ale na szczęście organizatorzy spodziewali się takiej pogody i odpowiednio zabezpieczyli się przed początkiem Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Klinghental. Śnieg produkowany był przez ostatnie trzy tygodnie, dlatego zeskok wygląda niemal idealnie. W piątkowych kwalifikacjach do konkursu wystąpi siedmiu biało-czerwonych.

 • Czwartek, 20 listopada (19:28)

  Protest pod siedzibą Państwowej Komisji Wyborczej. Sympatycy m.in. Ruchu Narodowego protestują przeciwko - jak mówią - chaosowi i manipulacjom przy obliczaniu wyników wyborów samorządowych.

 • Czwartek, 20 listopada (17:39)

  Prawie dwa metry śniegu, zasypane drogi, dziesiątki zamkniętych szkół. Amerykańskie miasta walczą ze skutkami niespotykanej od lat śnieżycy, która nawiedziła wiele stanów. Zobaczcie najnowsze zdjęcia ze stanu Nowy Jork!

 • Czwartek, 20 listopada (17:08)

  Monika Jurczyk, pierwsza w Polsce personal shopper, w swojej pracy opiera się na autorskim systemie kobiecych sylwetek SYLWETKA OSY. Plan zakłada, że gdy proporcje są odpowiednio zachowane, rozmiar nie ma znaczenia.

 • Czwartek, 20 listopada (09:39)

  W dzielnicy na południu Buffalo, w stanie Nowy Jork, po nocnej burzy wiele domów i ulic zostało pokrytych kilkumetrową warstwą śniegu. Pogoda w Stanach Zjednoczonych to tzw. efekt jezior - zimny front, któremu towarzyszą silne wiatry, przechodzące nad cieplejszymi Wielkimi Jeziorami. Z powodu śnieżyc i rekordowo niskich temperatur zginęło już siedem osób. Wielu mieszkańców regionu przez śnieg nie dotarło do pracy, a często wręcz nie było w stanie opuścić domu czy samochodu.