Wyrok za lincz we Włodowie utrzymany, ale to nie koniec tej sprawy. Obrona trzech braci skazanych na 4 lata więzienia zapowiada złożenie wniosku o kasację. Bracia zabili recydywistę, którzy terroryzował wieś. Wyrok został utrzymany mimo że pojawił się nowy świadek.

Była nim żona jednego ze skazanych, która zeznała, że jej mąż z braćmi tylko pobili recydywistę, a za zabójstwo odpowiada jej ojciec. Ale sąd stwierdził, że nowe zeznania nie są wiarygodne. Fakty, które podawała, dopasowywała do okoliczności. Zeznawała sprzecznie z tym, co wcześniej podawała - mówiła sędzia Brandetta Chryniewicka:

Mimo to adwokat jednego z braci W. już zapowiada złożenie wniosku o kasację. Podniesiemy tą okoliczność, że został przesłuchany nowy świadek, ujawnił nowe okoliczności - powiedziała Małgorzata Lubieniecka:

Ten wniosek powinien trafić do Sądu Najwyższego za około pół roku, ale prawdopodobnie wcześniej do prokuratury trafi wysłane przez sąd apelacyjny zawiadomienie o przestępstwie polegające na składaniu fałszywych zeznań.