Wałcz, Gniew, Przemyśl, Pszczyna, Spała, a może Walewice? O którym z tych miast chcielibyście posłuchać w trzeciej edycji Faktów z Twojego Miasta? Gdzie w najbliższą sobotę - 21 września - powinien pojawić się reporter RMF FM i nasz wóz satelitarny. Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń wybraliśmy sześć. Teraz wszystko w Waszych rękach. Głosujcie w naszej sondzie na RMF24.pl.

Głosowanie potrwa do piątku do godz. 12. Możecie wybierać między Wałczem z jego tajemniczą "Magnetyczną Górą", Gniewem, gdzie w ten weekend odtworzona zostanie siedemnastowieczna bitwa dwóch królów Wazów, wielokulturowym Przemyślem z jego słynną twierdzą, Pszczyną, która chlubi się pałacem, parkiem i zagrodą żubrów, Spałą, ponoć najbardziej sportowym miejscem w Polsce oraz Walewicami, gdzie urodził się syn Napoleona i Marii Walewskiej.

W Faktach RMF FM powiemy nie tylko o wspomnianych wcześniej atrakcjach. Podpowiemy, jak spędzić tam wolny czas, zapytamy mieszkańców, jak im się tam żyje.

Zobacz, jakie argumenty padły za poszczególnymi miastami

Więcej wpisów i zgłoszeń znajdziesz TUTAJ

Dodajmy, że cały czas czekamy na Wasze nowe zgłoszenia z innych miejscowości. W naszym specjalnym formularzu trzeba podać pięć powodów, dla których warto przyjechać do Waszego miasta. Napiszcie do nas, jeśli w pobliżu Waszej miejscowości odnowiono stary pałac, wybudowano nowoczesny kompleks sportowy, odbywają się nietypowe, ale niezwykle ciekawe imprezy kulturalne... Jeśli obok mieszkają wyjątkowi ludzie, o których warto opowiedzieć... Jeśli po prostu lubicie swoją miejscowość. Uzasadnijcie tylko, dlaczego.


Zgłoś swoje miasto, wypełniając specjalny formularz, i zaproś do siebie reporterów RMF FM!