Najszybszy człowiek świata amerykański sprointer moris grin przez kilka dni gościł w solt lejk siti. Największe wrażenie zrobiły na nim olimpijskie zawody w szort treku. Grin nie spodziewał się, że łyżwiarstow szybkie na krótkim torze może tak fascynuuące. ale o uprawianiu sportó zimowych nawet nie myśłał, bo są zdecydowanie za zimen.

Nie będę już startować, nie zostanę trenerką. zapowiedziała po 12ym miejscu w niedzielnym supergigancien szwedzka narcisrka pernilla wiberg. 31 letnia narciarka startuje od 13 lat. zdobył 9 medalu olimpijskich i mistrzostw świata. odniosła 24 zwycięstwa pucharowe. przeszła 13 operacji kolan.

To był raczej kiepski weekend dla polskich piłkarzy w ligach europy. wielu oglądało mecze swoich klubowych kolegów z trybun lub z ławki rezerwowych. np. koźmiński świerczewski czy arkadiusz bąk. Żaden z kadrowiczów nie strzelił gola. Asystę zaliczył andrzej juskowiak, ale jego wolfsburg przegrał 1:2 ze sztutgartem. W lidze holenderskiej fejenord roterdam rząsy i smolarka przegrał z witese arngem 1:2 i spadł na drugie miejsce w tabeli za ajaks amsterdam. W grecji trwa świętna passa panatinajkosu ateny. JUż 7me zwycięstwo z rzędu. KOniczynki ograły akratitos 1:0 i są na drugim miejscu w tabeli. Olisadebe grał do 55 minuty. Były kadrowicz Krzysztof warzycha wszedł w 81 minucie. Dzisiaj pojedynek najlpeszych strzeklców drugiej bundesligi. wichniarek kontra kryszałowicz, czyli mecz arminii bilefeld z ajntrachtem frankfurt.

Zostajemy na boisku. Piłkarze fc kelnn nie strzelili gola w bundeslidze od 869 minut. wczoraj zremisowali 0:0. wcześniej przegraoli do zera siedem kolejnych spotkń. Drużyna z kolonii do każdego meczu przystępuje z nadzieją, że tym razem się uda. Ma sytuacje, ostatnio strzał w poprzeczkę, ale ciągle okazuje się, że nic z tego.

Po mistrzostwach kraju w spale polski związek lekkiej atletyki postanowił zgłosić do mistrzostw europy 10 zawodniczek i 14 zawodników. A w mistrzopstwach polski wygrywali faworyci: sprinter marcin urbaś, chodziarz robert korzeniowski

czy tyczkarka monika pyrek. Robert Korzeniowski wystąpił w spale w podwójnej roli zawodnika i trenera swojej siostry w chodzie. Sylwia Korzeniowska zdeklasowała rywalki. Jedyną niespodzianką mistrzostw była porażka grzegorza spososba w skoku wzywż. POza tym, ci co powinni stanąć na podium, stanęli.

W ekstraklasie koszkarzy jest samodzielny lider. Po porażce we wrocławiu mistrzów polski idei śląska z polonią warszawa prowadzi prokom trefel sopot.