Atletico Madryt pokonało UD Levante 2:1 w sobotnim meczu ligii hiszpańskiej. Wszystkie bramki padły w pierwszych pięciu minutach meczu.

W pierwszej połowie meczu padły trzy gole. Wszystkie bramki padły w pierwszych pięciu minutach meczu. Wynik otworzył Angel Correa, który wykorzystał świetne podanie Kierana Trippiera. Chwilę później do siatki Jana Oblaka trafił Marti Roger wyrównując wynik na 1:1.

Niecałe dwie minuty później podopieczni Diego Simeone ponownie znaleźli się z przodu. Tym razem, na listę strzelców wpisał się Felipe, który popisał się celną "główką" po dograniu futbolówki przez Renana Lodiego.

Osiągnięty na początku pierwszej połowy meczu wynik nie uległ już zmianie. Swoje szanse mieli m.in. Saul, Joao Felix oraz Correa, ale żadnemu z nich nie udało się już pokonać Aitora Fernandeza. W samej końcówce swoją okazję miał Enis Bardhi, ale został powstrzymany przez Oblaka.

Tym samym, trzy oczka zainkasowało Atletico, które awansowało, kosztem Sevilli, na trzecie miejsce w ligowej tabeli i po 19. kolejkach ma na swoim koncie 35 punktów.

Atletico Madryt - UD Levante 2:1 (2:1)

Bramki: Angel Correa (13), Felipe (18) - Marti Roger (16)