Ogromne zaskoczenie i wielkie wyróżnienie - tak Mirosław Trzeciak, były reprezentant Polski i gracz ligi hiszpańskiej, komentuje wybór Grzegorza Krychowiaka przez Sky Sports do "jedenastki" sezonu Primera Division. Jak podkreśla, gdyby Polakowi udało się powtórzyć udany sezon, zaczną się nim interesować największe kluby świata.

Ogromne zaskoczenie, bo tych wspaniałych zawodników jest bardzo wielu. To niesamowite wyróżnienie z jednej strony dla Sevilli, ale przede wszystkim dla Krychowiaka - zauważa Trzeciak.

Podkreśla, że Polak zdobył w Hiszpanii "niesamowitą sympatię i szacunek ze względu przede wszystkim na swoją waleczność". Stał się takim mentalnym liderem, wojownikiem Sevilli, zawodnikiem, który podnosi tę drużynę na duchu - mówi, dodając, że Sevilla to klub, który lubi "twardych, silnych zawodników z charakterem w środku pola".

Trzeciak zauważa również, że gdyby Krychowiakowi udało się powtórzyć "niesamowity sezon", z pewnością zaczną się nim interesować największe klub świata.

Claudio Bravo (Barcelona), Dani Carvajal (Real Madryt), Gerard Pique (Barcelona), Nicolas Otamendi (Valencia), Jose Luis Gaya (Valencia), James Rodriguez (Real Madryt), Grzegorz Krychowiak (Sevilla), Nolito (Celta Vigo), Leo Messi (Barcelona), Luis Suarez (Barcelona), Cristiano Ronaldo (Real Madryt).

Oto cały komentarz Mirosława Trzeciaka:


Źródło: Foto Olimpik/x-news, Sky Sports

(edbie)