Cracovia zremisowała 1:1 z Wisłą w 176. piłkarskich derbach Krakowa. Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie dominowali gospodarze, którzy objęli prowadzenie po rzucie karnym. Drugie 45 minut to ogromna przewaga mistrzów Polski, którzy strzelili tylko jednego gola, choć okazji mieli bez liku.

Bramka: 1:0 Dariusz Pawlusiński (25-karny).

Cracovia: Marcin Cabaj - Krzysztof Radwański, Michał Karwan, Piotr Polczak, Przemysław Kulig - Paweł Nowak, Arkadiusz Baran, Dariusz Kłus (78 Marek Wasiluk), Sławomir Szeliga - Dariusz Pawlusiński (90 min Tomasz Moskała), Bartłomiej Dudzic (90 min Jakub Snadny)

Wisła: Marcin Juszczyk - Peter Singlar, Marcin Baszczyński, Guedes de Lima Cleber, Piotr Brożek (88 min Andrzej Niedzielan) - Wojciech Łobodziński (46 min Rafał Boguski), Junior Diaz, Mauro Cantoro, Tomas Jirsak, Marek Zieńczuk (80 min Tomasz Dawidowski) - Paweł Brożek