Raport

Puchar Świata w skokach narciarskich to cykl zawodów, w których mierzą się najlepsi skoczkowie. Na skoczniach na całym świecie prezentują swoje umiejętności i walczą o Kryształową Kulę – najcenniejsze trofeum w świecie skoków. Nie wiesz kiedy rusza sezon? Gdzie i o której skaczą w najbliższy weekend? Sprawdź terminarz i bądź na bieżąco.

W zmaganiach główną rolę będą odgrywać polscy zawodnicy, których sukcesom będziemy się bacznie przyglądać. Naszymi największymi nadziejami na dalekie skoki są: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, czy Maciej Kot. Jakie miejsca zajmą w klasyfikacji generalnej? Czy Polska będzie liczyła się w walce o Puchar Narodów?

Czy wiatr będzie sprzyjał naszym skoczkom i czy na podium Turnieju Czterech Skoczni będziemy mogli szukać naszych zawodników? Jak biało-czerwoni będą sobie radzić w konkursach drużynowych i czy zdominują weekendy w Wiśle i na Wielkiej Krokwi w Zakopanem?

Aktualna klasyfikacja indywidualna Pucharu Świata 2019/2020 i najświeższe informacje, analizy, wywiady, opinie ekspertów i doniesienia ze skoczni z całego świata tylko na RMF24.PL.
Radio Muzyka Fakty