Choinkowe tournée RMF FM zawitało w sobotę do Szczecina. Na Placu Lotników można było tradycyjnie odebrać drzewka i wziąć udział w kolędowym karaoke. W redakcyjnym głosowaniu wybraliśmy trzy najlepsze - naszym zdaniem - wykonania. Natomiast Wy zdecydowaliście, kto wystąpi w Wielkim Finale!

W Szczecinie pojawiło się wielu chętnych, którzy nie bali się spróbować swoich sił przy mikrofonie. Naszemu jury najbardziej spodobały się trzy wykonania. [Prezentujemy je poniżej]. Następnie to Wy wybieraliście to jedno, które awansowało do Wielkiego Finału. 24 grudnia najlepsza dwunastka - triumfatorzy z poszczególnych miast - stoczy ostateczną bitwę. Tryumfatora Wielkiego Finału będziecie mogli usłyszeć na antenie RMF FM. Każdy zwycięzca poszczególnych etapów otrzyma od nas upominek - płytę RMF Kolędy oraz zestaw radiowych gadżetów.

W piątek świąteczne śpiewanie rozbrzmiewało w Poznaniu. A oto wyniki Waszego głosowania. 

W niedzielę będziemy w Gdyni. Na Placu Grunwaldzkim drzewka będziemy rozdawać od godziny 11 - aż do wyczerpania zapasów. Co pół godziny będą odbywają się również konkursy RMF FM i partnera naszej akcji - firmy Wawel. Słodkie, czekoladowe nagrody - czekają! W każdym z miast będą w pogotowiu też nasi reporterzy, a relację z akcji będziecie mogli usłyszeć na bieżąco w Faktach RMF FM!

Choinkowe tournée potrwa do 22 grudnia. Spotkacie nas nie tylko w Gdyni, ale również w Olsztynie, w Warszawie, w Łodzi, w Lublinie, w Kielcach, w Rzeszowie i w Krakowie.

(j.)