Jak co roku, choinkowy konwój RMF FM rusza w Polskę! Na naszej trasie jest dwanaście największych miast. W tym roku mamy też niespodziankę dla adeptów kolędowego śpiewania. Jeżeli weźmiecie udział w konkursie karaoke, Wasze wykonanie może trafić na antenę RMF FM!

Zaprezentuj swój talent wokalny na rmf24.pl. Zasady naszej zabawy wyjaśnia Barbara Zielińska. Posłuchajcie:

Choinkowe tournée potrwa 12 dni. Codziennie od godz. 11 będziemy rozdawali pachnące drzewka. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów. Dodatkowo pierwsze 100 osób oprócz choinki otrzyma też bombkę i słodycze. W każdym mieście pojawią się nasi reporterzy. Ich relacje będziecie mogli usłyszeć w Faktach RMF FM.

"Choinkowe śpiewać każdy może"

Marzyliście kiedyś o tym, aby usłyszeć swój głos na antenie RMF FM? Teraz jest to możliwe. Wystarczy wziąć udział w naszej zabawie.

W każdym mieście, do którego zawita choinkowy konwój RMF FM, organizowane jest karaoke. Wystarczy przyjść i zaśpiewać kolędę. Nie masz głosu Adele czy Rihanny? Nieważne, liczy się pomysł i dobra zabawa!

Specjalne jury wytypuje trzy najciekawsze wykonania. Wszystkie trafią na naszą stronę internetową. Słuchacze i internauci wybiorą swojego faworyta, który awansuje do Wielkiego Finału. W nim zmierzy się z triumfatorami głosowań w poszczególnych miastach.

24 grudnia najlepsza dwunastka stoczy ostateczną bitwę. Zwycięzcę "Choinkowego Śpiewać Każdy Może" wytypują internauci w wigilijnym głosowaniu. Będziecie mogli go usłyszeć na antenie RMF FM.

Sprawdź, gdzie i kiedy możesz odebrać swoją choinkę od RMF FM

Data Miasto Adres12 grudnia KATOWICE Pod "Spodkiem" 13 grudnia WROCŁAW Rynek (róg ul. Oławskiej) 14 grudnia POZNAŃ Rynek15 grudnia SZCZECIN Plac Lotników16 grudnia GDYNIA Skwer Kościuszki17 grudnia OLSZTYN Pod Wysoką Bramą18 grudnia WARSZAWA Pod "PKiN"19 grudnia ŁÓDŹ Piłsudskiego/Piotrkowska20 grudnia LUBLIN Plac Zamkowy21 grudnia RZESZÓW Rynek22 grudnia KIELCE Plac Artystów23 grudnia KRAKÓW Mały Rynek

Zdjęcia swoich bożonarodzeniowych drzewek możecie przysyłać na Gorącą Linię RMF FM: e-mail: fakty@rmf.fm lub za pomocą formularza na stronie www.