RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

60-latka jechała samochodem pod prąd. "Nie wiedziała, jakie stwarza zagrożenie"

Publikacja: Piątek, 9 września (13:33) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Policjanci z międzyrzeckiej drogówki patrolujący trasę S3, w rejonie węzła północnego, zauważyli samochód jadący pod prąd. Kierująca nim kobieta jechała lewym pasem ruchu, który jak mówią funkcjonariusze, dla aut poruszających się prawidłowo, służy do wykonywania manewru wyprzedzania.

Funkcjonariusze wstrzymali ruch samochodów w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego, a potem kazali kobiecie zawrócić i zjechać z drogi.

Podczas rozmowy z 60-latką, okazało się, że kobieta nie zdawała sobie sprawy z wykroczenia i niebezpieczeństwa, jakie spowodowała.

Trasa S-3 jest drogą ekspresową, na której obowiązuje prędkość do 120 km/h.

60-latka straciła prawo jazdy. Sprawa znajdzie też swój finał w sądzie.

(ug)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: