RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dziecko ofiarą wypadku, kierowca prawdopodobnie pijany

Publikacja: Wtorek, 5 października (15:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

11-letnia dziewczynka zginęła w wypadku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kierowca samochodu, którym jechała, najprawdopodobniej był pijany.

Dziewczynka jechała ze swoją matką oraz jej znajomym, który kierował samochodem. Prawdopodobnie podczas próby wyprzedzania kierowca wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Ranna 11-latka zmarła po przewiezieniu do szpitala.

32-letni kierujący najprawdopodobniej był pijany; czuć było od niego alkohol. Pobrano od niego krew do badań. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Matka dziewczynki miała w organizmie 1,28 promila alkoholu.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: