Już w poniedziałek 13 grudnia rozpocznie się nowa odsłona naszej kultowej przedświątecznej akcji "Choinki pod choinkę". Jakie gwiazdy będą nam towarzyszyć w rozdawaniu świątecznych drzewek słuchaczom? Gdzie zatrzyma się nasz żółto-niebieski konwój? Najważniejsze informacje zbieramy w tym artykule.

"Choinki pod choinkę" to akcja, która od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy i budzi mnóstwo pozytywnych emocji. W tym roku nasz żółto-niebieski konwój odwiedzi 14 miast - po 2 dziennie. W każdym z nich rozdamy po 500 pięknych, pachnących świętami choinek. Oprócz drzewek będziemy mieli dla Was pierniczki, świąteczną kawę i radiowe gadżety.

Codziennie będziemy spotykać się z Wami w tych samych porach. W pierwszym mieście nasz konwój będzie czekał na słuchaczy w godzinach 9:00 - 10:30, a w drugim - w godzinach 14:00 - 15:30.

Które miasta odwiedzimy w tym roku?

Naszym pierwszym przystankiem już w poniedziałek będzie Zamość - będzie można nas tam spotkać na Rynku Wielkim. Tego samego dnia zawitamy także do Chełma - tam rozstawimy się na Placu Łuczkowskiego. 

We wtorek odwiedzimy mieszkańców Białegostoku (Rynek Kościuszki) i Łomży (Plac przed Parkiem Wodnym). W środę znajdziecie nas w Płocku (Rynek Starego Miasta) i w Toruniu (Rynek Nowomiejski). 

Na półmetku naszej akcji - w czwartek - przyjedziemy do Gorzowa Wielkopolskiego (Stary Rynek) i Zielonej Góry (Plac Bohaterów). W piątek mamy w planach wizyty na rynkach w Wałbrzychu i Legnicy. 

W sobotę będzie nas można spotkać w Opolu (Rynek Główny) i Częstochowie (Plac Biegańskiego). Akcję zakończą niedzielne spotkania ze słuchaczami z Gliwic (Rynek) i Krakowa (Plac Szczepański). 

Spotkaj swoją ulubioną gwiazdę

Nasza akcja to nie tylko okazja do zdobycia pięknej choinki, ale też szansa na spotkanie z gwiazdami, które znacie z anteny RMF FM. Kto będzie nam towarzyszył w tym roku?

Do Zamościa przyjedzie z nami Michał Szczygieł, a do Łomży - Marta Gałuszewska. Gwiazdą naszej wizyty w Płocku będzie Bryska, a do Torunia oprócz choinek przywieziemy Wam także zespół Enej. 

W Zielonej Górze będziecie mogli spotkać się z zespołem Three of Us, w Legnicy - z Piotrem Kupichą i zespołem Feel, a w Opolu - z Viki Gabor. Krakowski finał naszej akcji uświetnią swoją obecnością Margaret i Dawid KwiatkowskiDo zobaczenia!

Jak wyglądały poprzednie odsłony naszej akcji?